Netwerk Integratieve Massage NL

MENU

Overzicht van de massage docenten, die een cursus of workshop geven.

Naam Plaats Provincie
Ga naar · A · B · D · E · G · H · L · M · N · O · P · R · S · T · U · V · W · Z ·
A
Detlef Wittgens Amsterdam Noord-Holland 0653453081 mail AT detlef DOT nl
Erik Kluit Amsterdam Noord-Holland docent 06-24913511 info AT toworkwell DOT nl
Ton Zijp Amsterdam Noord-Holland 06 3 7654 885 zijpton AT gmail DOT com
Klaas Schouten Apeldoorn Gelderland 055-5332923 klaas_schouten AT yahoo.co DOT uk  
Sabine van Kralingen Arkel Zuid-Holland 06 28888552 infodevuurvogel AT gmail DOT com  
Pauline Ran Arnhem Gelderland 06-11350526 ateliervandeziel AT gmail DOT com  
Nicky Matser Assen Drenthe nicky-gentle AT live DOT nl  
Pien Pedroli Austerlitz Utrecht 06 242 155 99 p.pedroli AT viacolori DOT nl  
B
Caroline van der Werff Biggekerke Zeeland 0650525379 cvdwerff AT zeelandnet DOT nl  
Karin van Gorp Breda Brabant docent 06-39446243 color-your-life AT hotmail DOT nl
D
Gherina van de Vuurst Dalfsen Overijssel docent 0648940439 vuurst AT me DOT com
Hilda Foncke Delft Zuid-Holland 06-33149178 info AT dezachtekracht DOT nu
Mirjam Colijn Delft Zuid-Holland 0644549749 mirjam.colijn AT gmail DOT com
Petra Verlangen Den Dungen / Sint- Michielsgestel Brabant 0650127226 methartenziel AT live DOT nl
Marianne Sampiemon Den Haag Zuid-Holland 070-3459581 marianne.sampiemon AT xs4all DOT nl  
Monique Hulsebosch Den Haag Zuid-Holland 0644243122 monique AT massagemoments DOT nl  
Robin van Wees Den Haag Zuid-Holland docent 06 45 44 45 69 info AT omb-academie DOT nl
Koert Sondorp Deventer Overijssel 06-23277762 deventer AT rustpuntmassages DOT nl
Leonie van der Zon Doorn Utrecht 06-14586052 info AT praktijkzonlicht DOT nl
E
Cees Dekker Eenum Groningen 0596-571474 info AT integramas DOT nl
Britta Palm Emmeloord Flevoland docent 0527-698977 brittapalm1966 AT gmail DOT com
Antony Marcelis Epe Gelderland 06-51539023 amarcelis AT live DOT nl  
G
Kitty Middelham Gasteren Drenthe docent 06-44608559 meander AT massagepraktijk DOT net
Els Jonkheer Giethoorn Overijssel 06-11093567 elsjonkheer AT live DOT nl
Emma Putman Groningen Groningen docent 06 - 15862977 info AT emmaputman DOT nl
H
Athalie Stegeman Haarlem Noord-Holland 023-2022180 athaliestegeman AT gmail DOT com
Gerda Wenker Haarlem Noord-Holland 023-5299054 wenker AT t-mobilethuis DOT nl
Renes Eikelboom Haren Groningen 0642111483 renes AT eikelboom DOT nl  
Yvonne ten Brink Heemstede Noord-Holland 06-19015072 muziektherapieheemstede AT outlook DOT com
Xandra Heerde Gelderland 06 57550298 gewoonzijn AT xs4all DOT nl
Reinout van Vliet Hilversum Noord-Holland docent reinoutvanvliet AT planet DOT nl
L
Kathy van Weert Leende Brabant 06-12088588 givvin.im AT gmail DOT com
Astrid van der Zwan Leiden Zuid-Holland 0715139868 info AT verbindeninvrijheid DOT nl
Monica van der Plaat Leiden Zuid-Holland 06-23244715 info AT lijfnaarbalans DOT nl
Carla Pleijers Leusden Utrecht docent 0645770370 info AT mazzaze DOT nl
Greet Vlaming Lewedorp Zeeland 0113-613462 broodvechter AT hotmail DOT com
Erwin Bot Lochem Gelderland  
M
Angelique Zeevenhooven Maastricht Limburg 06-50524587 angelique.zeevenhooven AT hotmail DOT com
Resy Arts Meppel Drenthe 06 - 13505013 info AT goudenhanden-massage DOT nl
Joke Timmermans Mierlo Brabant 06-44368685 info AT endlessflow DOT nl
N
Bert Dekker Nieuwegein Utrecht 06-12707082 info AT bertdekker DOT net
Marc Otterspeer Nieuwerkerk aan den IJssel Zuid-Holland 0612996683 marcotterspeer AT gmail DOT com  
O
Hans van den Herik Oosterhout Brabant 0646422993 hans AT massagepraktijkoosterhout DOT nl
P
Geert Van Coillie Poppel Buitenland docent 003214554255 geert AT destroming DOT com
Mariëtte Lether-Verwer Putten Gelderland 0341-362735 mariettelether AT hotmail DOT com  
R
Dick Zoutendijk Rotterdam Zuid-Holland 06-20369017 praktijkdezon AT online DOT nl
Femke Posthumus Rotterdam Zuid-Holland 06-20440744 femke AT femkeposthumus DOT nl
S
Pieternel van Aspert Silvolde Gelderland docent pieternelvanaspert AT gmail DOT com
Ymkje Roskam Sittard Limburg 06-15533308 annemoon.toch AT gmail DOT com
Alex de Block Sneek Friesland 0641748088 info AT petaloudes DOT nl
Nellie Strijbosch St. Odiliënberg Limburg 0475-536318 info AT thuisbijnellie DOT nl
Karin van Dooren Steenwijk Overijssel 06-25225159 karin AT massagesteenwijk DOT nl
T
Jacqueline Adriaans Tilburg Brabant 06-23291374 contact AT jaziza DOT nl
Julie Tims Tilburg Brabant 013 - 5361351 julie.tims AT gmail DOT com  
U
John Keet Uffelte Drenthe docent 0521-857876 praktijk AT johnkeet DOT nl
José van de Wouw Utrecht Utrecht docent 030-2436002 info AT balans-massage DOT nl
Monique van der Post Utrecht Utrecht 030-2623240 praktijkvdpost AT hetnet DOT nl
V
Cindy Roffelsen Vaassen Gelderland cindyroffelsen AT inner-senses DOT nl  
Ton Kostelijk Veldhoven Brabant 040-2543410 ton AT tonkostelijk DOT nl
Linda Geraeds Venlo Limburg docent 06-54677045 info AT balanstrainingen DOT com
Kees van den Boer Voorschoten Zuid-Holland 071-5721016 info AT elcorazon-massagepraktijk DOT nl
W
Simone Wijn Waalre Brabant 06 22 83 49 88 simone.wijn AT gmail DOT com  
Kerstin Guhl Wageningen Gelderland info AT sevati DOT nl
Liesbeth van Ammers Winterswijk Gelderland 06-40451254 massagepraktijkwinterswijk AT gmail DOT com
Z
Ronald Havermans Zundert Brabant docent 076-5974200 info AT havermans-massages DOT nl
Ida Scheijgrond Zwartewaal Zuid-Holland 0181-661095 ida.scheijgrond AT gmail DOT com
Harry Scholtens Zwolle Overijssel 06-25678474 harryscholtens AT massagerijkdom DOT nl