Netwerk Integratieve Massage NL

MENU

Overzicht van de massage docenten, die een cursus of workshop geven.

Naam Plaats Provincie
Ga naar · A · B · C · D · E · F · G · H · I · J · K · L · M · N · P · R · S · T · Y ·
A
Agnes Evers Valkenswaard Brabant 06-10342975 info AT agnesintegratievemassage DOT nl
Alex de Block Sneek Friesland 0641748088 info AT petaloudes DOT nl
Angelique Zeevenhooven Maastricht Limburg 043-6012014 angelique.zeevenhooven AT hotmail DOT com
Anita van Abeelen Aalten Gelderland 06-30595443 anita AT heeljezijn DOT nu
Anja Braber Middelharnis Zuid-Holland 06-22419363 info AT praktijkyangming DOT nl
Anne Mieke Janse Emmen Drenthe 06-11076767 info AT bodyvoice DOT nl
Antony Marcelis Epe Gelderland 06-51539023 amarcelis AT live DOT nl  
Astrid van der Zwan Leiden Zuid-Holland docent 0715139868 info AT verbindeninvrijheid DOT nl
Athalie Stegeman Haarlem Noord-Holland 023-2022180 athaliestegeman AT gmail DOT com
B
Bert Dekker Nieuwegein Utrecht 06-12707082 info AT bertdekker DOT net
Bertine Schipper Bilthoven Utrecht 030-2288735 bertine1969 AT hetnet DOT nl  
Brigitta Keverling Bronneger Drenthe 06-10346260 brigittakeverling AT hotmail DOT com
Britta Palm Emmeloord Flevoland docent 0527-698977 palm66 AT zonnet DOT nl
C
Carla Pleijers Leusden Utrecht docent 0645770370 info AT mazzaze DOT nl
Caty Fikenscher Laag Zuthem Overijssel 0529497253 zunneweitje AT gmail DOT com  
Cees Dekker Eenum Groningen 0596-571474 info AT integramas DOT nl
Christien Eck Doenrade Limburg 0648752117 info AT christieneck DOT nl
Christine Maessen Beek Limburg 046-4371633 vuurvinkje AT hotmail DOT com  
Cindy Roffelsen Vaassen Gelderland cindyroffelsen AT inner-senses DOT nl  
Ciska Damen Huizen Noord-Holland 06-42745725 ciska.damen AT ziggo DOT nl  
Claudia de Gelder-Dekker Capelle ad IJssel Zuid-Holland 06-23700416 info AT hulpbijonbalans DOT nl
D
Debbie Evers Amsterdam Noord-Holland 020-4711783 debbie AT vrijbewegend DOT nl
Detlef Wittgens Amsterdam Noord-Holland 0653453081 mail AT detlef DOT nl
Diana Bierings Veldhoven Brabant 0613259114 info AT gentlemiracles DOT nl
Dick Zoutendijk Rotterdam Zuid-Holland 06-20369017 praktijkdezon AT online DOT nl
E
Edwin Terpstra Bakhuizen Friesland 0514850898 edterpstra AT ziggo DOT nl
Ellen Bulder Capelle ad IJssel Zuid-Holland docent 010-4560365 contact AT adem-ruimte DOT nl
Ellie Buijs Halsteren Brabant 0164-246896 elpa AT elpa DOT nl
Elly van der Hoeff Zuidwolde Drenthe docent 0528-353256 praktijk AT ellyvanderhoeff DOT nl
Els Jonkheer Giethoorn Overijssel 06-11093567 elsjonkheer AT live DOT nl
Emma Putman Groningen Groningen docent 06 - 15862977 info AT emmaputman DOT nl
Erik Kluit Amsterdam Noord-Holland docent 06-40351727 info AT toworkwell DOT nl
Erwin Bot Lochem Gelderland erwin AT zzpstudio DOT nl
Esther Doesburg Den Haag Zuid-Holland 06-23803208 info AT esfarona DOT nl
F
Femke Posthumus Rotterdam Zuid-Holland 06-20440744 femke AT femkeposthumus DOT nl
Ferdinand van Rekum Roosendaal Brabant docent 0165-544690 fsjvanrekum AT home DOT nl
Fetsje Bouma Heerenveen Friesland docent 0513-625656 info AT pantarei-massage DOT nl
Frank van West Zeist Utrecht 06-24719477 info AT levensstroom DOT nu
G
Geert Van Coillie Poppel Buitenland docent 003214554255 geert AT destroming DOT com
Gerda Wenker Haarlem Noord-Holland 023-5299054 wenker AT scarlet DOT nl
Gertjan Vlasblom Amersfoort Utrecht 033-4948956 gertjan.vlasblom AT iname DOT com
Gherina van de Vuurst Hoorn Terschelling Friesland docent 0648940439 info AT massage-terschelling DOT nl
Greet Vlaming Lewedorp Zeeland 0113-613462 broodvechter AT hotmail DOT com
H
Hanny Smulders Tilburg Brabant 013-5363716 aquanny AT live DOT nl  
Hans de Bruin Hilversum Noord-Holland 06–28886074 info AT ritmevanjelichaam DOT nl
Hans van den Herik Oosterhout Brabant 0646422993 hans AT massagepraktijkoosterhout DOT nl
Harry Scholtens Zwolle Overijssel 06-51213395 harryscholtens AT outlook DOT com  
Henk Haex Weert Limburg 0495538539 h.haex AT home DOT nl
Henk Vos Zeist Utrecht 06-10770013 henkvos13 AT gmail DOT com
Hilda Foncke Delft Zuid-Holland 06-33149178 info AT dezachtekracht DOT nu
I
Ida Scheijgrond Zwartewaal Zuid-Holland 0181-661095 ida.scheijgrond AT gmail DOT com
Ineke Meurs Apeldoorn Gelderland 055-3604486 balansenbeweging AT upcmail DOT nl
Ingrid Geurs Haaksbergen Overijssel 06 83557921 massagepraktijkheel AT ziggo DOT nl  
J
Jacqueline Ammerlaan Soest Utrecht 0621216181 jackie.simon06 AT gmail DOT com  
Jantje Schaafsma Warffum Groningen 0595-425402 jantjeschaafsma AT hotmail DOT com
John Keet Uffelte Drenthe docent 0521-857876 info AT johnkeet DOT nl
Joke Timmermans Mierlo Brabant 06-44368685 info AT endlessflow DOT nl
Jolanda van Rij Bilthoven Utrecht 06-17160389 info AT ordesa-massage DOT nl
Josan Crispijn Heeg Friesland 0515-442288 josan.postma AT home DOT nl  
José van de Wouw Utrecht Utrecht docent 030-2436002 info AT balans-massage DOT nl
Julie Tims Tilburg Brabant 013 - 5361351 julie.tims AT gmail DOT com  
K
Karin van Dooren Terschelling Friesland docent 0562-445040 info AT massage-terschelling DOT nl
Karin van Gorp Breda Brabant 06-39446243 color-your-life AT hotmail DOT nl
Kathy van Weert Leende Brabant 06-12088588 givvin.im AT gmail DOT com
Kees van den Boer Voorschoten Zuid-Holland 071-5721016 info AT elcorazon-massagepraktijk DOT nl
Kerstin Guhl Wageningen Gelderland info AT sevati DOT nl
Kitty Middelham Gasteren Drenthe docent 0592-308815 meander AT massagepraktijk DOT net
Klaas Schouten Apeldoorn Gelderland 055-5332923 klaas_schouten AT yahoo.co DOT uk  
Koert Sondorp Deventer Overijssel 06-23277762 deventer AT rustpuntmassages DOT nl
L
Leonie van der Zon Utrecht Utrecht 06-14586052 info AT praktijkzonlicht DOT nl
Liesbeth van Ammers Winterswijk Gelderland 06-40451254 massagepraktijkwinterswijk@gmail,com
Linda Geraeds Tegelen Limburg docent 06-54677045 info AT balanstrainingen DOT com
Loes Jacobs Tilburg Brabant 013-4564542 loesjacobs23 AT gmail DOT com  
M
Marc Otterspeer Nieuwerkerk aan den IJssel Zuid-Holland 0612996683 info AT avond-zon DOT nl
Marcel Oude Breuil Almelo Overijssel 0651509254 info AT natuurlijkstromen DOT nl
Margreet van Brugge Heerhugowaard Noord-Holland docent 06-23676624 info AT praktijk-verbinding DOT nl
Marianne Sampiemon Den Haag Zuid-Holland 070-3459581 marianne.sampiemon AT xs4all DOT nl  
Mariëtte Lether-Verwer Putten Gelderland 0341-362735 mariettelether AT hotmail DOT com
Mariska van Luin Rotterdam Zuid-Holland 010-4121558 verbindingswerk AT gmail DOT com
Marita Nijboer Amersfoort Utrecht 0641539100 marita AT aandewetering DOT nl
Miranka Verstappen Nederweert Limburg 0495-542842 miranka AT djiva DOT nl
Mirjam Colijn Delft Zuid-Holland 0644549749 mirjam.colijn AT gmail DOT com
Monica van der Plaat Leiden Zuid-Holland 06-23244715 info AT lijfnaarbalans DOT nl
Monique van der Post Utrecht Utrecht 030-2623240 praktijkvdpost AT hetnet DOT nl
N
Nellie Strijbosch St. Odiliënberg Limburg 0475-536318 ditisnellie AT xs4all DOT nl  
Nicky Matser Vlieland Friesland 0562 451161 nicky-gentle AT live DOT nl  
P
Petra Groeneboer Honselersdijk Zuid-Holland docent 0174-643830 pgroeneboer AT kabelfoon DOT net
Petra Verlangen Den Dungen / Sint- Michielsgestel Brabant 0650127226 methartenziel AT live DOT nl
Pieternel van Aspert Silvolde Gelderland docent 0315 786070 pieternelvanaspert AT gmail DOT com
R
Reinout van Vliet Hilversum Noord-Holland docent reinoutvanvliet AT planet DOT nl
Resy Arts Meppel Drenthe 06 - 13505013 info AT goudenhanden-massage DOT nl
Robin van Wees Den Haag Zuid-Holland docent 06 45 44 45 69 info AT omb-academie DOT nl
Ronald Havermans Zundert Brabant 076-5974200 info AT havermans-massages DOT nl
S
Sabine van Kralingen Arkel Zuid-Holland 06 28888552 infodevuurvogel AT gmail DOT com  
Sandra Tydeman Apeldoorn Gelderland 055-5760046 sandrabiancakneefel AT hotmail DOT com
T
Ton Kostelijk Veldhoven Brabant 040-2543410 ton AT tonkostelijk DOT nl
Ton van der Sluis Bilthoven Utrecht 06-55306911 tonvandersluis AT hotmail DOT com  
Ton Zijp Leiden Zuid-Holland 071-5130375 info AT o-massage DOT nl
Y
Ymkje Roskam Sittard Limburg 06-15533308 annemoon.toch AT gmail DOT com